I na jaře se vyprodává zahradní nábytek

Překvapilo nás, že už zjara lze koupit kovový, dřevěný, plastový nábytek či umělý ratan se slevou až 30 %. Zeptali jsme se Davida Pisarovského z e-shopu i-zahradninabytek.cz, jak je to možné.

DP:  Vycházíme z toho, že zahradu, terasu, lodžii nebo balkon si lidé chtějí vybavit právě na jaře. Těší nás, že díky nízkonákladovému online prodeji můžeme všem zájemcům nabídnout příznivé ceny.

Redakce: Ale spotřebitelé nemají s výprodejemi vždy dobré zkušenosti. Zlevněné věci bývají nekvalitní nebo zastaralé. Jak je to s vaším zahradním nábytkem?

DP: Mohu vás ujistit, že máme jen to nejlepší, co je na trhu. Vedeme cenově výhodný zahradní nábytek, ale nikdy neslevujeme z jeho kvality. A do akcí nasazujeme i novinky.

Redakce: Můžete nám některou z nich představit? Aneb, jaké jsou trendy 2017?

DP: Aktuálně je se slevou 25 % například zahradní sestava Havana mini 1+4 z umělého ratanu, v módním odstínu cappuccino. Zahrnuje stůl s otvorem na slunečník a 4 křesla. Nabízí dostatek pohodlí a přitom se vejde i do menších prostorů terasy nebo lodžie. Právě umělý ratan nyní „frčí“.

Redakce: Proč bychom si měli pořídit sestavu z umělého ratanu?

DP: Protože vypadá jako přírodní, ale je mnohem levnější a navíc prakticky bezúdržbová. Konstrukce a výplet zahradního nábytku z umělého ratanu odolávají výkyvům počasí, povětrnostním podmínkám, vodě i UV záření. Stejně výhodně teď koupíte i lehátko z umělého ratanu se stolečkem, který vám poslouží jako stůl, taburet i úložný prostor. Zlevněný je i kovový nábytek, polstry nebo lavice. Vše samozřejmě v moderním designu.

vRedakce: Děkujeme za rozhovor a budeme vaše výprodejové akce sledovat.