Největší výprodeje – IKEA, Mountfield, ale i e-shopy

Kromě bombastických výprodejů, které organizuje IKEA, Mountfield a další světoznámé řetězce, jsou tu i nenápadnější, nikoli však méně zajímavé online výprodeje.

Vedle nízkých cen je největší výhodou online výprodejů úspora času. Nejspíš se vám už stalo, že jste přijeli na ohlášenou výprodejovou akci velkého obchodu, ale po vyhlédnutém zboží už tam nebyla ani památka. Nebo se z nějakého neidentifikovatelného důvodu ani nenaskladnilo… Zkrátka jste „utřeli“, pořádně vás to naštvalo a řekli jste si DOST! Takhle už nikdy!

A MÁTE RECHT. Napříště se s důvěrou obraťte na online výprodej i-zahradninabytek.cz. Už před sezónou tu nakoupíte levný kovový, plastový i dřevěný nábytek pěkně z křesla v obýváku. Nižší ceny jsou možné právě díky nižším nákladům online prodeje, přičemž zboží je vždy ve stoprocentním stavu! Prohlížíte si jen nový, moderní a perfektní nábytek či zahradní doplňky.

Jak se k vám zahradní nábytek z e-shopu dostane?

Pokud se rozhodnete pro spediční firmu, zásilka vám bude doručena na uvedenou adresu mezi 8.00 a 17.00 hodinou za 3 až 7 pracovních dnů. „Před odesláním zboží vás budeme e-mailem nebo telefonicky kontaktovat pro upřesnění termínu dodání. V momentě, kdy předáme zásilku přepravní společnosti, obdržíte e-mailem potvrzení včetně čísla zásilky a telefonního kontaktu na přepravní společnost. Také řidič by vás měl před doručením telefonicky kontaktovat,“ vysvětluje zástupce e-shopu David Pisarovský. „Možná je i platba dobírkou – vždy platíte při převzetí zboží. Jste-li poblíž, rádi vás uvítáme i v naší kamenné prodejně v Uherském Hradišti, čímž ušetříte na dopravném,“ dodává.

Vyzkoušejte při nákupu zahradního nábytku místo globálních společností raději osobní přístup spolehlivé české firmy. Určitě budete spokojeni.