Výprodej už na jaře? Ano, loňské modely zahradního nábytku

Vybavte si už na jaře váš domov zahradními židlemi za méně než 900 Kč, nebo rovnou cenově zvýhodněným jídelním setem. Loňské modely zahradního nábytku jsou právě teď za bezkonkurenční ceny!

Doporučujeme vám zejména téměř bezúdržbový kovový nábytek s povrchovou úpravou proti vysokým letním teplotám i zimním mrazům. Samozřejmě také odolává škůdcům, což je jeho velká výhoda oproti dřevu a ratanu.

Oblíbený je i zahradní nábytek z umělého ratanu: odolný vůči povětrnostním vlivům, stohovatelný, velmi lehký, a čistí se jen vodou s mýdlem. Díky tomu, že nepohlcuje sluneční záření ani tekutiny, vydrží vám dlouho pěkný, bez vyblednutí. V e-shopu je na výběr v řadě odstínů i designů, a pouze od spolehlivých výrobců.

Tip na teakové sestavy

V oblasti dřevěného nábytku se stále více prosazují exotické dřeviny – s větší odolností a za překvapivě výhodné ceny. Výprodejové ceny setů teakového nábytku začínají na 3 301 Kč (Foxi mini 1+2), a ještě k nim obdržíte polstry zdarma.

Avšak zatímco nábytek z kovu či umělého ratanu stačí sem tam umýt mýdlovou vodou, teak vyžaduje pravidelnou údržbu. „Populární teakové dřevo je houževnaté, ale bez dostatečné péče vám časem zešedne a omezí se jeho životnost. Používejte proto pravidelně speciální teakový napouštěcí olej, který dřevo naimpregnuje a udrží ho léta vzhledné,“ uvádí David Pisarovský, odborník na zahradní nábytek.