Nejlevnější polstry na nábytek od 99 korun

Tolik očekávaná sezóna grilování a odpočinku s rodinou a přáteli je zase tady. Abyste si pobyt na zahradě či terase užili co nejvíce, přidejte do objednávky zahradního nábytku také polstry, sedáky a dekorační polštářky. Jsou k mání už od 99 korun za kus.

Moderní barevné polstry skvěle doplní dřevěný, kovový, polyratanový i plastový zahradní nábytek. Respektive, jsou jeho nedílnou součástí, takže se vyrábějí na míru jednotlivým kusům nábytku. Nemusíte nic šít ani jinak improvizovat, protože máte na výběr speciální polstry na křesla či židle s nízkou opěrkou, s vysokou opěrkou, na křesla relax, na sedátka, lehátka, houpačky, lavice… Takřka univerzální jsou čtvercové sedáky Doppler za 99 korun, kterými můžete zhodnotit i starší zahradní nábytek.

Využijte nabídku zahradního nábytku s polstry zdarma

V internetovém obchodu i-zahradninabytek.cz koupíte všechny polstry za výhodnou cenu. Navíc, k mnohým sestavám zahradního nábytku náleží polstry zdarma (případně polštářky za záda). Prohlédněte si například sestavy Corfu, California či Glasgow s polstry v základní ceně.

Také sestava Amber z umělého ratanu a hliníku je vybavena polstry zdarma. Vybrali si ji i manželé Rosmanovi, kteří bydlí v domku se zahradou na Valašsku. Protože k nim často jezdí rodina a přátelé, rozhodli se pro tento robustnější zahradní nábytek s polstry, které mají luxusní vzhled a zajišťují pohodlné sezení. Sestava obsahuje sofa, stůl a 2 křesla. Je natolik elegantní, že ji můžete umístit i do reprezentativní kanceláře.