Ušetřete při nákupu sestav. Nejen ve výprodejích

Když se při nákupu zahradních sestav obrátíte na osvědčený internetový obchod, značně ušetříte. A to nejen ve výprodejích. Skvělé ceny, které umožňuje nízkonákladový online prodej, naleznete v každé kategorii zahradního nábytku.

Ušetřete při nákupu sestavy a raději si s rodinou a přáteli užijte pořádnou grilovačku! Mimochodem, dobrý e-shop vede spolu se zahradním nábytkem i grily, slunečníky, mobilní vířivky a další nezbytnosti pro letní sezónu.

4 tipy na cenově výhodné sestavy

  1. Zahradní sestava nábytku Nancy z exotické dřeviny meranti pro 4 osoby aktuálně stojí pouhých 5 396 Kč. Tento nábytek je lehký a skládací, takže jeho přípravou či úklidem nestrávíte více než pár minut. A složený vám nezabere téměř žádné místo.
  2. Zahradní nábytek výprodej sestavy pro 10 lidí – český výrobek, sestava z masivního smrkového dřeva obsahuje stůl, 2 lavice, 2 židle a 2 stoličky. Cena zhruba 10 000 Kč je více než příznivá.
  3. Zahradní teaková sestava 1+2 s polstry zdarma – za 3 301 Kč (oproti běžné ceně ušetříte 1 101 Kč). „Teak je velmi tvrdé a odolné dřevo, přesto ho doporučuji jednou ročně naimpregnovat teakovým olejem dostupným v sekci Údržba nábytku,“ uvádí David Pisarovský, zástupce e-shopu i-zahradninabytek.cz.
  4. Dětská sestava z borovice – za 908 Kč (běžná cena 1 210 Kč). Obdélníkový stůl spojený s 2 lavičkami, ve veselých barvách. Děti na něm mohou venku jíst, kreslit, hrát karty, modelovat z plastelíny… Když si pozvou kamarády, vymyslí určitě ještě spoustu další zábavy. Je to zkrátka sestava, která se vyplatí.