Ve výprodejích koupíte i jídelní sety

V internetových výprodejových akcích naleznete opravdové skvosty za neodolatelné ceny – například robustní jídelní sety z umělého ratanu v moderním antracitovém či hnědém odstínu. Vyniknou nejen na zahradě, ale i ve vaší jídelně či obýváku.

Umělý ratan neboli polyratan je prakticky nezničitelný bezúdržbový materiál s velkou budoucností. Vyrábí se z polyetylenu, je plně recyklovatelný, netoxický a stálobarevný. Perfektně napodobuje pravý ratan a v podobě nábytku už nyní zaujímá pevné místo v exteriérech i interiérech.

Výhody umělého ratanu oceníte právě při stolování. Po drobných nehodách při jídle, které jsou vlastní zvláště dětem, ho jen opláchnete vlažnou vodou nebo otřete vlhkým hadříkem. Umělému ratanu nehrozí ani praskání a loupání jako přírodním materiálům, které při posezení mnohdy způsobují zátrhy na oblečení. Nábytek z umělého ratanu navíc skvěle odolává UV záření, je stohovatelný a velmi lehký.

Levné dřevěné a kovové jídelní sety

I přes všechny nové materiály spousta lidí nedá dopustit na dřevěný zahradní nábytek. Kromě tradičního borovicového či smrkového masivu se u nás stále více uplatňují zahradní jídelní sety z exotického dřeva. Můžete si je pořídit ve variantách 1+2 až 1+6 (stůl s 2 až 6 židlemi), ale i v kombinacích stůl + židle + lavice. Například teakový jídelní set je ve výprodejích i za méně než 5 000 Kč. Podobně dostupné je také stolování na setech z akácie, meranti, durianu či eukalyptu. Další možností jsou praktické kovové jídelní sety – luxus, který si může dovolit každý.

Dopřejte své rodině letní snídaně, obědy či večeře venku – mají úžasnou atmosféru a děti si je budou pamatovat celý život. Drobná investice do jídelního setu se vám tím tisíckrát vrátí.