Kde nakoupit nábytek ve výprodejích?

Výprodeje zahradního nábytku nabízejí akční letáky velkých obchodů, ale většinou až na podzim. Zato na internetu si je můžete dopřát už před letní sezónou.

Přesvědčte se sami. V sekci Výprodej internetového obchodu Deokork, který má i kamennou prodejnu v Uherském Hradišti, naleznete celoročně kvalitní a přitom levná dětská pískoviště, kovové židle, křesla, houpačky, ale především sestavy zahradního nábytku.

Rosmanovi si vybrali set z hliníku a umělého ratanu

Pro nábytek z výprodeje se rozhodli také manželé Rosmanovi, kteří v penzi obývají domek se zahradou ve valašské obci. Protože je často navštěvují vnoučata i další členové velké rodiny, vybrali si nábytek z kovu a umělého ratanu, který vyniká pevností a snadnou údržbou. Využili slevovou akci e-shopu a pořídili sestavu Amber z umělého ratanu a hliníku, k níž náleží polstry zdarma. „E-shop byl rychlý a spolehlivý. Už druhý den jsme měli doma sofa, stůl a 2 křesla,“ uvedla paní Rosmanová. Dodala: „Sestava je velmi elegantní, takže si jí od jara do podzimu budeme užívat ve vstupní hale, i když výrobce zaručuje výdrž materiálu do mínus 10 stupňů.“

Příští rok Rosmanovi zvažují přikoupit vnučkám k sestavě houpačku v podobném šedém tónu. Zamlouvá se jim model Andy, ale nevylučují, že využijí jinou aktuální výprodejovou nabídku. Rozhodně hodlají nadále sledovat akce e-shopu i-zahradninabytek.cz, s jehož službami byli na 100 % spokojeni.