Dřevěný nábytek z masivu výprodej

Dřevěný nábytek z masivu je klasika, kterou nic nepřekoná. Dřevěná křesla, židle, lavice, stoly či houpačky krásně voní, mají vždy jedinečnou strukturu a časem ještě získají působivou patinu. Dřevěný nábytek masiv se hodí na každou zahradu, terasu či balkón. Vybavíte jím i zahrádky hospod, restaurací, hotelů a penzionů. Také vaše děti jistě potěší klasické zahradní prvky z masivu – pískoviště, domečky, multifunkční věž a samozřejmě soupravy k sezení natřené veselými barvami.

IN jsou české borovicové sestavy a pivní sety

Mezi nejvíce žádaný venkovní dřevěný nábytek z masivu patří borovicové sestavy a pivní sety až pro 8 osob. Buďte patrioty a pořiďte si český zahradní dřevěný nábytek z masivu,jehož dřevo je pasterizováno sušením na 80 °C.

Dřevěný zahradní nábytek z masivu je k dispozici i za výprodejové ceny, které umožňuje nízkonákladový online prodej. Například masivní dřevěná sestava zahradního stolu a dvou lavic stojí méně než 4500 Kč. A jak ošetřit borovicové dřevo? Napusťte ho roztokem včelího vosku, teakovým olejem či lazurovacím lakem. Pro nejvyšší odolnost zvolte tvrdý lak či dvousložkový epoxidový lak.

vKromě tradičního borovicového či smrkového masivu je na českých zahradách stále více k vidění zahradní nábytek z exotického dřeva.