Výprodej plastového nábytku

Plastový zahradní nábytek je levný a prakticky bezúdržbový, proto jsou jeho moderní verze stále oblíbené. Zahradní plastový nábytek – křesla s područkami, stoly i celé sestavy k posezení až pro 6 osob – se hodí nejen na zahradu či terasu, ale také do místností, například restaurací a wellness provozoven.

Vede umělý ratan a antracitová barva

Unifikované plastové židle z 90. let 20. století jsou už v propadlišti dějin. Současný designový plastový nábytek na zahradu je mnohem hezčí, obvykle stohovatelný, velmi lehký, trvanlivější a k jeho čištění plně dostačuje voda s mýdlem.

Žádaný je především umělý ratan a antracitová barva.  Dobře provedený umělý ratan zvládne výkyvy teplot od mínus 10 stupňů do plus 50 stupňů, odolá jakémukoli počasí, neohrozí ho voda ani UV záření. Nový plastový nábytek může být celoratanový, anebo pro větší trvanlivost kombinovaný s kovem.

Tip na moderní plastový nábytek – sestava z umělého ratanu

Zahradní nábytek plastový, dřevěný i kovový, a také dětský plastový nábytek, nakoupíte výhodně online. Například zahradní sestavu Havana mini 1+4 z umělého ratanu v odstínu antracit, která obsahuje stůl s otvorem na slunečník a 4 křesla. Poskytne vám dostatek komfortu a přitom ji umístíte i do menších prostorů terasy nebo lodžie.

Sledujte akční ceny v kategorii zahradní plastový nábytek-výprodej.