Zahradní nábytek dřevěný – výprodej za super ceny

Dřevěný zahradní nábytek je v celé naší zemi stále oblíbený, protože krásně zapadá do přírody a hodí se ke všem domům, zahradám, terasám i balkónům. Je vždy příjemný na pohled i dotek a při správné péči vám vydrží mnoho let.

Rovněž dětský zahradní nábytek dřevěný nebyl dosud vytlačen plasty. Dospělí nejvíce využívají stoly, židle, pivní sety a další dřevěný nábytek z masivu, zatímco děti těší dřevěná pískoviště, houpačky, dětské sety stolků s židlemi a samozřejmě domečky. Dříve byli rodiče odkázáni na domácí kutilství, ale dnes už mohou dětem pořídit cenově dostupné hotové zahradní domečky, nejčastěji z borovicového dřeva (Eĺa, Hank, Jiřík, Kryštof, Tomek…), vybavené rozmanitými detaily.

Dřevěný zahradní nábytek z masivu – sestavy

Ovšem nejvíce žádané jsou v kategorii zahradní dřevěný nábytek sestavy stolů a židlí pro 2 až 8 osob, vyrobené z kvalitního dřeva a přitom za super ceny. V čele žebříčku zájmu je česká zahradní sestava pro 6 osob. Jedná se o mimořádně kvalitní výrobek z masivní borovice (síla dřeva 22 mm).

Zahradní nábytek z exotických dřevin

Na zahradní dřevěný nábytek se stále častěji používají i exotické dřeviny – teak, akácie, meranti, eukalyptus či durian. Jsou totiž velmi odolné a trvanlivé. Například teakový nábytek využijete univerzálně – na zahradách, v zahrádkách restaurací i v interiérech. Za nejlevnější teakové sestavy 1+2 vydáte méně než 4000 Kč.