Kdy koupit levně zahradní nábytek? V podzimním výprodeji!

Podzim je ideálním obdobím pro koupi zahradního nábytku, který po sezóně výrazně zlevňuje. Díky babímu létu si ho navíc můžete ještě užít. Ani první mrazy nemusejí být překá  žkou, dokonce i nábytek umělý ratan jim dokáže čelit.

Současné modely zahradního nábytku jsou tak pěkné, že se běžně využívají i v interiérech. Tak nepromarněte podzimní výprodej a vybavte si zahradu, tereasu či byt novými kousky za skvělé ceny.

Nejoblíbenější dřevěný nábytek

Mezi dřevěným nábytkem suverénně vede masivní pivní set z borovice. Nejlepší je český pivní set z nadprůměrně silného materiálu (38 mm), který stojí v akci okolo 6000 Kč. Získáte stůl a dvě lavice pro 6 až 8 osob, vyrobené z dobře vyschlého voňavého dřeva, které časem ještě získá příjemnou patinu. Tradiční pivní set se uplatní na soukromých zahradách i v restauračních zahrádkách. Stále oblíbenější je i exotické dřevo. Například sestava 1+4 z akácie je ve výprodeji dostupná za necelých 6000 Kč.

Zahradní kovový nábytek výhodně

Zahradní kovový nábytek je velmi žádaný, protože vypadá luxusně, ve spojení s polstry nabízí potřebné pohodlí, a velmi snadno se udržuje. Za sestavu kovového nábytku až pro 6 osob nemusíte vydat více než 6500 Kč. Poslouží vám dlouhá léta a v nezměněné kvalitě. Některé kovové sety mají v ceně slunečníky.

Moderní plastový nábytek v akci

Podzimní výprodeje zahradního nábytku přinášejí i komfortní sedací soupravy z umělého ratanu, které doplňují polštáře za záda zdarma. Majitelé zahrad a teras si nejvíce oblíbili modely Corfu pro 4 až 6 osob v hnědé, antracitové a bílé barvě.