Levně nyní koupíte i polstry

Polstry jsou nezbytným doplňkem zahradního nábytku, protože zajišťují komfortní sezení. Navíc, s barevnými polstry, prostíráním a květinami bude vaše zahradní sestava jedinečná.

Online si můžete pořídit polstry na zahradní nábytek opravdu levně. Ať už máte dřevěný, kovový, ratanový nebo plastový nábytek, nový či starý, soukromý či firemní, luxusní polstry za dostupnou cenu ho úplně promění a neobyčejně pozvednou.

Tipy na moderní podušky na zahradní nábytek

Polstry vybírejte podle druhu zahradního nábytku – například křesla vysoká opěrka, monoblok nízká opěrka, lehátka, lavice, houpačky. V této kategorii jsou variantami opěrka a sedák vcelku, nebo opěrka a sedák jednotlivě. Potahy polstrů houpaček mohou být se zipem, nebo bez zipu. Žádané jsou přírodní barvy (šedá, béžová, zelená) i tradiční kostkované polstry.

Nespočet tvarů nabízejí polstry na zahradní židle – hranaté, zaoblené i kulaté. Velmi oblíbené jsou značkové sedáky Doppler (od 99 Kč), v mnoha barvách a provedeních. Dokonce ani pivní set nemusí být nepříjemně tvrdý. Pořiďte si k němu soupravu polstrů, která se skládá z podsedáků na lavice a ubrusu na pivní stůl.

Ideální samozřejmě je, má-li vybraná zahradní sestava polstry zdarma (jako například modely Bella, Corfu, California, Paris…). Takovým nákupem nejenže ušetříte, ale máte záruku, že polstrování se k nábytku hodí jak rozměry, tak barvami. Aktuálně jsou v ceně některých souprav i polštáře za záda, třeba u lounge setu Corfu.