Zahradní nábytek v akci. Přinášíme žhavé tipy

Přinášíme vám žhavé tipy na zahradní nábytek v akci. Nač platit více, když nemusíte? Využijte sezónní výprodej a pořiďte si nový nábytek na zahradu, terasu i do interiéru.

Stůl a 4 židle z exotické dřeviny akácie

Obliba exotického dřeva, jeho současná cenová dostupnost i nároky na úsporné skladování vynesly do popředí zájmu uživatelů praktickou zahradní sestavu Chicago 1+4 z akácie, mimořádně tvrdé asijské dřeviny. Cena oválného stolu a 4 křesel činí v akci 5596 Kč – oproti původní ceně ušetříte 1399 Kč.

Kovový zahradní set pro 6 osob

Vynikající cenu nabízí také kovová sestava Georgia 1+6, s níž si doma na zahradě vytvoříte prostředí jako na dovolené. Zahrnuje obdélníkový kovový stůl, který doplňuje 6 pohodlných židlí v kombinaci kov a umělá textilie. Set Georgia vyniká lehkostí, stabilitou a snadnou údržbou. Je oblíbený i pro restaurační zahrádky či interiéry (stůl má rozměry 150 × 90 cm, k tomu počítejte s prostorem pro židle). 

Tip na sedačku z umělého ratanu

Pátráte po pěkné a levné sedací soupravě z umělého ratanu? Možná jste ji právě našli. Sestava Corfu antracit pro 4 osoby s šedým polstrováním je v akci za necelých 8000 Kč, přičemž původní cena přesahuje 11 000 Kč. Navíc jsou k ní zdarma polštářky za záda (do vyprodání zásob). Sedačka Corfu zabydlí vaši zahradu, terasu, lodžii, restaurační zahrádku i firemní interiéry.

A proč se rozhodnout pro polyratanový nábytek? Především je esteticky zdařilý – věrně napodobuje pravý ratan. Nevadí mu zima, horko, dešťové přeháňky, sluneční záření ani rozlité tekutiny. Bonusem je jednoduché čištění – stačí vám na ně roztok vody s mýdlem. Nábytku z umělého ratanu opravdu nemusíte otročit – jen si ho naplno užíváte.