Mobilní vířivky – hit léta 2018

Hitem léta 2018 jsou mobilní vířivky, které využijete v soukromí zahrady nebo terasy. Dopřejte si výhod levné nafukovací mobilní vířivky, ulevte zádům, relaxujte v teplé bublající vodě!

Mobilní vířivka vás uvolní, odstraní pracovní stres, neklid a napětí. Pravidelné bublinkové koupele podporují kondici a zvyšují odolnost. Jsou doporučovány i lékaři na zmírnění psychosomatických nemocí. Efekt vířivky oceňují také vrcholoví manažeři, sportovci, hasiči, policisté a další tvrdě pracující. A vířivka je prospěšná i pro lidi s nadváhou.

Je to snadné: nafouknete, napustíte vodou a už relaxujete

Mobilní vířivku po nafouknutí jen připojíte k vodě a za chvilku se již koupete.  V nabídce vířivek různých velikostí je uvolňující koupel s vodou teplou 35 až 38 stupňů, nebo horká koupel s teplotou vody 38 až 42 stupňů. Třeba máte vířivku v koupelně, ale venkovní vířivky jsou lepší, protože umožňují blahodárné bublinkové koupele a masáže zad na čerstvém vzduchu.

Díky online prodeji a splátkám je nyní praktická venkovní vířivka dostupná komukoli. Než si přichystáte osvěžující koktejl, můžete ji mít doma! Rádi vám poskytneme více informací – zkušenosti s prodejem pouze toho nejlepšího zahradního vybavení sbíráme již od roku 1991. Zavolejte nám na číslo +420 777 938 740.