Výprodej zahradních sestav modelů 2017

Rok se s rokem sešel a zahradní sestavy 2017 musejí na skladě ustoupit modelům roku 2018. Přitom se jedná o excelentní kousky, které jsou nadčasové a budou vám sloužit léta. Nakupte je právě teď levně – prozkoumejte kategorii Zahradní nábytek výprodej.

3 tipy na zahradní nábytek výprodej 2017

  1. River 1+6: Luxusní černá kovová zahradní sestava pro 6 osob, jeden z nejvíce žádaných modelů. Za skvělou cenu obdržíte obdélníkový stůl a 6 elegantních kovových židlí s kvalitní zesílenou konstrukcí. Kov je v poslední době velmi oblíbený, zejména proto, že celokovový nábytek je odolný a dobře se udržuje. Také ho snadno barevně sladíte s plotem a ostatními zahradními doplňky. Jistě oceníte i to, že nábytek můžete na sebe stohovat pro větší úsporu místa při skladování.
  2. Napoli I 1+2: Hnědá sestava stolu se sklem a křesel pro 2 osoby z umělého ratanu se bude nádherně vyjímat například na balkónu. Dopřejte si romantické večeře ve dvou díky tomuto skvostnému zahradnímu nábytku.
  3. Galia 1+6: Výjimečná kovová sestava se slunečníkem pro 6 osob, která ozdobí každou terasu, zahradu či restaurační zahrádku. Nevšední spojení elegantního kovu a odolného skla ohromí každou návštěvu. Kovový nábytek je lehký a přitom stabilní. Téměř se o něho nemusíte starat – jen si ho užíváte. S polstry, prostíráním a kyticí ve váze vypadá naprosto kouzelně. Využijte skvělé výprodejové ceny.