Nábytek na zahradu nakupujte již začátkem jara

Buďte včas připraveni na letní zahradní sezónu. Využijte již začátkem jara předsezónní slevy, výprodeje a akce na zahradní nábytek. Máme pro vás několik užitečných tipů.

Současný nábytek na zahradu je tak krásný a vyladěný do nejmenšího detailu, že může i zastínit některý váš interiérový nábytek. Ostatně mnoho lidí si elegantním zahradním nábytkem cíleně vybavuje i domácnost, o restauračních interiérech nemluvě. Oblíbený je především kov a umělý ratan.

Předsezónní slevy vynesly na výsluní zájmu uživatelů například tyto zahradní sestavy:

  • Quadra 1+4: černý kovový set pro 4 osoby, ideální pro zahrady, terasy, restaurační zahrádky i interiéry. Kovový drátěný stůl s otvorem pro slunečník doplňují židle se zesílenou konstrukcí.
  • Corfu: polyratanová sestava v módním antracitovém odstínu s polstrováním a polštářky v ceně, kterou tvoří stolek, dvě křesla a lavice. Díky celoplastové konstrukci vám nezrezaví, neztrouchniví ani se nerozplete. Promyšlený design umožňuje komfortní stolování a přináší i nostalgii starých časů. Umělý ratan je zvlášť praktický, protože ho neohrozí zima, vedro, deštivé počasí, UV záření ani rozlité tekutiny.

vLevné jsou však teď i dřevěné pivní sety, zahradní křesla, samostatné stoly a mnoho dalšího. Z minulých let máme zkušenosti, že jakmile zesílí sluneční paprsky, náš sklad se rychle vyprazdňuje. Nečekejte na léto a pořiďte si žádaný zahradní nábytek už na jaře, navíc se slevami.