Zahradní ratanový nábytek – výprodej nábytku z umělého ratanu

Materiál umělý ratan, zvaný také polyratan či petan, je u zahradního nábytku populární díky své odolnosti vůči UV záření a nepříznivému počasí, nízké váze a jednoduché údržbě.

Polyratan představuje praktičtější a odolnější variantu přírodního ratanu. Nábytek z umělého ratanu může vaši zahradu nebo také interiér doplňovat po celý rok. Jistě vás potěší i jeho příznivá cena. Židle z umělého ratanu koupíte ve výprodejích za méně než 1000 korun, luxusní křesla pod 2000 korun a jídelní sestavy pro 6 osob zhruba od 6000 korun.

Rozložitá zahradní ratanová sestava Corfu může být vaše již za 7521 korun, ovšem jen v rámci předsezónní slevy. Tvoří ji stolek, dvě křesla a lavice s polstry a poduškami za záda v ceně. Set Corfu vám poskytne dokonalý komfort pro zahradní posezení a na jeho vyčištění stačí roztok vody s běžným prostředkem.

Pro chvíle pohody u dobrého jídla a pití je určená také čtyřmístná jídelní sestava Dante, oblíbená zejména v jemném odstínu cappuccino. Rovněž tuto sestavu doplňují béžové polstry, takže budete mít na zahradě nebo terase takový jídelní komfort jako doma.

Využijte výprodeje nábytku z umělého ratanu a stolujte po celou sezónu venku na čerstvém vzduchu. Pokud se nemůžete rozhodnout, který model je pro vás nejvhodnější, rádi vám poradíme. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 938 740.

Umělý ratan je hit českých zahrad, teras, balkónů i vnitřních prostor. Vyrábí se z něho elegantní zahradní sestavy, křesla, pohovky i lehátka. Umělý ratanový nábytek na zahradu je praktičtější a odolnější než nábytek z přírodního ratanu.

Zahradní nábytek z umělého ratanu je odolný proti UV záření, stohovatelný, velmi lehký a k jeho údržbě vám postačí mýdlová voda.

Díky tomu, že umělý ratanový zahradní nábytek vydrží sluneční žár a nenasákne tekutiny, uchová si stále pěkné barvy. Výhodou je, že současné trendy přírodních odstínů jsou nadčasové, takže vystačíte s obměňováním textilních polstrů.

Umělý ratanový nábytek v akci

Zahradní nábytek umělý ratan od prověřených dodavatelů je také v široké online nabídce. Buď s hliníkovou konstrukcí, nebo celoplastový, který je lehčí a levnější.

Oblíbené jídelní sestavy z umělého ratanu využijete jak venku, tak uvnitř domu. Mezi nejprodávanější patří set 1+4 Emily (stůl a 4 křesla) v moderní šedé barvě a s polstrováním v ceně, který vydrží výkyvy teplot od mínus 10 stupňů do plus 50 stupňů.

vNebo si vyberte pohodlné bezúdržbové zahradní lehátko z umělého ratanu. Protože má celoplastovou konstrukci, nikdy vám nezrezaví a neztrouchniví.